PowerPoint & Keynote اسرار برای طرح صفحه موفقیت

زبانک  > متفرقه >  PowerPoint & Keynote اسرار برای طرح صفحه موفقیت
0 Comments

[ad_1]

من لازم نیست به شما بگویم که پاورپوینت و Apple Keynote برنامه های کاربردی در حال احتمالا شما شماره یک ابزار برای ارائه اما آگاه باشید که آنچه شما را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما است نه لزوما آنچه شما را بر روی یک فیلم و یا طرح ریزی روی صفحه نمایش. در اینجا برخی از تکنیک های مهم و نکات را در نظر بگیرید هنگامی که ساختمان ارائه خود را برای جلسه بعدی خود سمینار و یا رویداد خاص است. اجازه دهید خود را از شرکت کنندگان دریافت بیشتر از کار سخت خود را.

من کار کرده اند و تعداد بی شماری از برنامه های است که باید با استفاده از پاورپوینت و کلیدی به عنوان یک نقطه کانونی برای فروش آنها جلسات جایزه نشان می دهد جشن ها و رویدادهای دیگر و من می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من دیده می شود شرکت کنندگان در تلاش برای دیدن آنچه که آنها دعوت شده بودند برای دیدن وجود دارد. چرا سست مخاطبان خود را در پشت اتاق اگر شما لازم نیست که ؟ یکی یا بیشتر از آنها کاملا احتمالا می تواند آینده خود را شرکت سوپراستار اما آنها از دست رفته خود را ارائه چرا که آنها به سادگی نمی تواند آن را ببینید و تصمیم به بازی یک نفره بر روی تلفن های هوشمند خود.

اجازه می دهد اضافه کردن یک لایه دیگر به ضرورت رسیدن به توجه شرکت کنندگان را از ردیف به ردیف عقب. با یک تلفن یا لپ تاپ, اتصال بی سیم و کمی رسانه های اجتماعی خود را در شرکت کنندگان را در نوک انگشتان آنها ممکن است ارسال در زمان واقعی چه با مته سوراخ کردن ارائه خود را است. خوب نیست. شما می توانید از بسیاری از این با پیروی از این دستورالعمل ها در هنگام ساخت برنامه های خود را برای طرح ریزی روی صفحه نمایش در هر محل و یا فضای جلسه. شما ممکن است شنیده عبارت “ارائه همه چیز است.” هرگز این عبارت برای اعطا.

*اجازه می دهد شروع با فونت / اندازه نقطه.

در اینجا یک تست سریع شما می توانید سعی کنید در حال حاضر. را وارد کنید یک جمله در سند خود را در 6 نقطه مختلف اندازه **(10, 12, 14, 16, 18, 20). سپس به سادگی با حرکت 4 پا از پشت مانیتور خود را و یا صفحه نمایش لپ تاپ. بدون زور زدن و یا چشمانتان چشم خود را که کوچکترین نقطه اندازه که ساده ترین است یا راحت ترین به عنوان خوانده شده ؟ من قصد دارم یک شات می گویند و شما را در انتخاب یک نقطه اندازه 14 و یا 16. نگه داشتن خود را اندازه فونت در 14 یا بالاتر خواهد شد و شما در هر زمان. اگر شما نمی توانید خود را ببینید محتوای متن در این فاصله نه می تواند مخاطبان خود را و یا شرکت کنندگان مشاهده آن را در یک صفحه طرح صرف نظر از اندازه صفحه نمایش. ما به این 4 پا حکومت. آن را یک ایده خوب به ماهواره پلاسما صفحه نمایش فوق العاده بزرگ در سالن اما شما واقعا می خواهید به نگه داشتن مهمانان خود را با تمرکز بر اکشن در مرحله خود را.

درک فضای منفی

برای سال های بسیاری من تا به حال بحث با برنامه ریزان رویداد نیاز به یک راه حل برای ساخت و معماری بسیار شلوغ نشست فضاها و یا از قبل با مضمون محیط های ناپدید می شوند و تبدیل غول فضاهای دلهره آور به محیط صمیمی با استفاده از نور. درک مفهوم فضای منفی کلید است و همین امر روی صفحه نمایش خود را ارائه. مستقیم بینندگان خود چشم که در آن شما آنها را می خواهید. پس زمینه سفید با متن سیاه و سفید توصیه نمی شود. فضای سفید overpowers متن خود را. شما می خواهید ارائه خود را به صورت پویا. شما می خواهید به نگه داشتن توجه بینندگان. استفاده از پس زمینه تیره با کنتراست بالا متن قرار داده و مرزهای اطراف عکس های خود را و درهم و برهمی خود را اسلاید. یک تصویر با یک خط از متن و یا یک تعداد انگشت شماری از نقاط گلوله موثر است استفاده از اسلاید خود را املاک و مستغلات. این تساوی بینندگان چشم به محتوای دقیق شما می خواهید آنها را برای دیدن و بدون حواس او را پرت.

رنگ

من قصد دارم به قطع به تعقیب اینجا و می گویند وجود دارد بسیاری از وب سایت است که بحث در مورد طرح های رنگی و استفاده از مواد اولیه رنگ های دوم و سوم اما در حال حاضر اجازه می دهد تا تمرکز بر روی آنچه با این نسخهها کار بر روی یک طرح ریزی روی صفحه نمایش. تئوری رنگ و colorimetry ممکن است یک موضوع را برای یک روز دیگر در اینجا. توجه داشته باشید آنچه که شما اینجا را ببینید اشباع رنگ و کنتراست است نه آنچه که شما در یک صفحه طرح. **دیدن لینک زیر برای رنگ تصویر از این نمودار.

 • متن آبی نمی خواهد کار بر روی تیره و یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • فیروزه ای متن را در تیره و یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • سبز متن را نمی خواهد کار بر روی تیره و یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • متن زرد رنگ به خوبی کار خواهد کرد در تیره و یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • نارنجی متن را در تیره و یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • هرگز استفاده از متن به رنگ قرمز تیره یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • صورتی متن را در تیره و یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • متن سفید را بهترین کار در تیره و یا سیاه و سفید پس زمینه.

 • در اینجا این است که یکی از آخرین راز برای اثبات چپ آسان بر روی چشم ارائه شده است. اگر شما یک برنامه گسترده ای است که شما نمی توانید شکستن تا با تصاویر و یا شما باید اسلاید حاوی یک پاراگراف از متن برو به انتخاب رنگ و استفاده بسیار بسیار نور سایه ای از خاکستری است.

برخی بسیار مهم راهنمایی های اضافی.

 • هرگز استفاده از گرافیک که مربوط به پیام خود را. عبارت “کمتر بیشتر است” در این رابطه بدون شک 100% درست است.

 • چوب به یک فونت مجموعه در ارائه خود را. بدون سریف فونت برای طرح ریزی صفحه نمایش به عنوان سریف فونت به معنای استفاده بیشتر متن (مانند یک پاراگراف و یا کتاب).

 • نگاهی به اخبار مورد علاقه خود را برنامه در تلویزیون و نگه داشتن یک چشم را برای چه متن ارائه شده است. استفاده از آن به عنوان یک بصری راهنما. شما متوجه خواهد شد جنبش های ظریف مانند ابجو بد و کم مایه و محو گلوله ای و متنی بسیار ناچیز انیمیشن.

 • استفاده و یا ایجاد سفارشی کلید کشویی / کلید قاب پس زمینه و یا پس زمینه تصاویر. دور ماندن از استفاده از پس زمینه با نرم افزار. هر کس در زمین است دیده می شود آنها را در حال حاضر.

 • استفاده از بالاترین کیفیت / گرافیک با وضوح و عکس ها می توانید پیدا کنید. آیا به دست آوردن تصاویر خود را از اینترنت مگر اینکه شما می دانید که چگونه برای پیدا کردن تصاویر با وضوح بالا. گرافیک و متن دکوراسیون آنلاین به طور کلی با رزولوشن پایین. درک برخی از قانون کپی رایت در وب سایت با استفاده از تصاویر است یک ایده خوب به عنوان به خوبی.

به یاد داشته باشید:

ارائه خود را است نه یک به تنهایی سند است. اگر اسلاید خود را به خوبی گردد شما پاورپوینت یا کلیدی سند باید نیاز شما خود را روایت به معنای. این یک ابزار برای تاکید بر نکات کلیدی برای اضافه کردن یک بیت از عمق بصری و احتمالا ارتباط عاطفی خود را با بیننده به آغاز عمل است. این یک ابزار است که روابط بصری جریان به کلمات خود را نه برعکس. اگر آن را بیش از این شما باید به مقدار محتوا بر روی صفحه نمایش خود را. قرار داده و همه با هم و شما را موفق در رویداد های بعدی خود و یا جلسه. ممکن است کسی حتی صدای جیر جیر یک نظر خوب در مورد آن را در دفتر.

*نقطه اندازه نشان داده شده در بالا متفاوت خواهد بود بسته به نوع مانیتور خود را و یا لپ تاپ با صفحه نمایش با وضوح.

** دیدن اندازه و رنگ مرجع.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.