Texas Hold Em استراتژی – بهترین استراتژی است که هرگز موفق

0 Comments

[ad_1]

هنگامی که شما در حال توسعه خود را استاد پوکر استراتژی شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما با استفاده از تنها ادم تاکتیک. کشف 3 استراتژی است که هرگز شکست.

Texas Hold Em استراتژی است که هرگز نتواند #1

بهترین استراتژی که همیشه موفقیت را به بازی کارت! این است که شناخته شده به عنوان بازی ، تنگ بازیکنان راک به نظر من.

یکی از اولین چیزهایی که زمانی که شما در حال بازی پوکر است به مطمئن شوید که شما در حال بازی بزرگ کارت های سوراخ. این افزایش شانس خود را برای برنده شدن و افزایش شانس خود را برای فرود عالی دست (که همیشه احساس خوب).

تنگ استراتژی هرگز موفق خواهد شد. سست استراتژی از سوی دیگر باید امتیازات بالا شکست.

Texas Hold Em استراتژی است که هرگز نتواند #2

بعدی بهترین استراتژی برای استفاده از آن است که یک راه یقین به سوی موفقیت تهاجمی استراتژی شرط بندی. و من به معنای تهاجمی است.

سود خود را در پوکر می تواند به طور مستقیم نسبت به سطح پرخاشگری شما به نمایش در جدول پوکر. همه بهترین بازیکنان در جهان هستند تهاجمی است.

واقعیت این است که شما به سادگی نمی تواند برنده بازی منفعل. شما ممکن است خوب در اینجا وجود دارد اما شما هرگز در کنترل از سود خود را.

کارت شما را به بازی برگشت تا این تجاوز را واقعا بستگی به سطح خود را از مهارت و مشخصات خطر است. من می خواهم پیشنهاد بازی تنگ اگر شما جدید هستند و یا بازیکن مبتدی.

Texas Hold Em استراتژی است که هرگز نتواند #3

ترین ادم استراتژی – اگر شما را به زمان برای یادگیری در آن است که با استفاده از قابلمه شانس و ناشران برای تضمین موفقیت خود را. این استراتژی شامل استفاده از خالص احتمال به مطمئن شوید که شانس به نفع شما.

اگر شما $100 گلدان و باید پرداخت $50 به بازی شما نیاز به پیروزی 2 بار هر بار شما از دست دادن. این به این معنی شما شانس 2:1. بنابراین شما نیاز به کارت است که 33 درصد شانس برنده شدن را از دست دادن 2 بازی و برنده 1 بازی.

این یک مثال از پایه گلدان شانس. بازیکنان با استفاده از این تاکتیک را تضمین کند که آنها سود در بلند مدت به دلیل آنها همیشه مطمئن شوید که آنها در حال برنده شدن بیشتر از دست می دهند. ساده است.

من شرط می بندم آن را هیچ جای تعجب است که اگر شما ترکیب هر سه این Texas Hold Em استراتژی با هم و بازی تنگ تهاجمی به خود شانس شما عملا تضمین شده به همیشه برنده است. در واقع این بهترین استراتژی توصیه من به هر کسی که جدید و یا مبتدی تا بازی.

این در واقع بسیار آسان است به بازی بیش از حد چرا که وجود دارد هیچ, خاکستری, خطوط, آن را بسیار سیاه و سفید استراتژی است. یا شما شرط می بندم یا شما برابر شده است. ساده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *